30 травня 2026 року, напередодні дня святої Тройці, Пятдесятниці, у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі звершено святкове Всенічне бдіння.
Богослужіння очолив намісник Золотоверхої обителі архієпископ Вишгородський Агапіт у співслужінні вікарія Київської єпархії єпископа Ірпінського Феодосія та братії монастиря.
Під час полієлею владика-намісник помазав усіх присутніх у храмі святим єлеєм.
