30 травня 2026 року, напередодні дня святої Тройці, Пятдесятниці, у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі звершено святкове Всенічне бдіння.

Богослужіння очолив намісник Золотоверхої обителі архієпископ Вишгородський Агапіт у співслужінні вікарія Київської єпархії єпископа Ірпінського Феодосія та братії монастиря.

Під час полієлею владика-намісник помазав усіх присутніх у храмі святим єлеєм.

Інші новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *