Новини монастиря

У ЗОЛОТОВЕРХІЙ ОБИТЕЛІ БЛАГОСЛОВИЛИ ВИПУСКНИКІВ ТА ВИПУСКНИЦЬ МЕДИЧНОГО ЛІЦЕЮ

29 травня 2026 року, з благословення Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України ЕПІФАНІЯ, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський АГАПІТ звершив подячний молебень для випускників та випускниць Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О.Богомольця.

Перед початком молебню владика-намісник звернувся до присутніх у храмі з повчальним словом.

Богослужіння відбулося у Михайлівському соборі обителі за участю братії монастиря, запрошеного духовенства, директора ліцею Ярослава Цехмістера, викладачів та вупускників навчального закладу.

Після богослужіння директор ліцею пан Ярослав подякував архієпископу Агапіту за молитву, настанови і підтримку та подарував букет квітів.

На завершення усі присутні були окроплені освяченою водою та отримали памʼятні подарунки.

Інші новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *