29 травня 2026 року, з благословення Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України ЕПІФАНІЯ, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський АГАПІТ звершив подячний молебень для випускників та випускниць Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О.Богомольця.
Перед початком молебню владика-намісник звернувся до присутніх у храмі з повчальним словом.
Богослужіння відбулося у Михайлівському соборі обителі за участю братії монастиря, запрошеного духовенства, директора ліцею Ярослава Цехмістера, викладачів та вупускників навчального закладу.
Після богослужіння директор ліцею пан Ярослав подякував архієпископу Агапіту за молитву, настанови і підтримку та подарував букет квітів.
На завершення усі присутні були окроплені освяченою водою та отримали памʼятні подарунки.
