У Неділю 6-ту після Пасхи 17 травня 2026 року, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт, звершив Божественну літургію у Михайлівському соборі обителі.

Владиці-наміснику співслужили вікарій Київської єпархії єпископ Васильківський Єфрем, братія монастиря та запрошене духовенство.

Після читання Євангелія архієпископ Агапіт звернувся до присутніх у храмі зі словом проповіді.

За богослужіння лунали молитовні прохання за мир на українській землі та воїнів, що захищають Батьківщину.

По завершенні відправи було звершено молебень за визволення всіх полонених захисників України.

Інші новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *