16 травня 2026 року, напередодні Неділі шостої після Пасхи, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт, очолив Всенічне бдіння у Михайлівському соборі обителі.
Його Високопреосвященству співслужили вікарій Київської єпархії єпископ Васильківський Єфрем, братія монастиря та запрошене духовенство.
Під час полієлею владика-намісник помазав усіх присутніх у храмі святим єлеєм.
