16 травня 2026 року, напередодні Неділі шостої після Пасхи, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт, очолив Всенічне бдіння у Михайлівському соборі обителі.

Його Високопреосвященству співслужили вікарій Київської єпархії єпископ Васильківський Єфрем, братія монастиря та запрошене духовенство.

Під час полієлею владика-намісник помазав усіх присутніх у храмі святим єлеєм.

Інші новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *