Напередодні пʼятої неділі після Пасхи, 9 травня 2026 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Всенічне бдіння у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі столиці.

Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили архієпископ Вінницький і Барський Павло, єпископ Ірпінський Феодосій, єпископ Макарівський Рафаїл, всечесна братія Золотоверхої обителі та запрошене духовенство.

Інші новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *