8 травня 2026 року в день пам’яті святого апостола і євангеліста Іоана Богослова, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт очолив Божественну літургію у трапезному (академічному) храмі монастиря.
Його Високопреосвященству співслужили ректор Київської православної богословської академії протоієрей Ярослав Романчук, братія монастиря, клірики академічного храму та запрошене духовенство.
За богослужінням співав студентський хор Київської православної богословської академії.
Під час богослужіння лунали молитовні прохання за перемогу і справедливий мир, за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ.
Після літургії було звершено хресний хід.
На завершення архієпископ Агапіт звернувся до присутніх з словом проповіді та привітав усіх зі святом.
