8 травня Православна Церква святкує день пам’яті святого апостола і євангелиста Іоана Богослова, на честь якого у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі освячений трапезний храм, який являється академічним храм Київської православної богословської академії.
7 травня 2026 року ввечері, напередодні свята, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт очолив святкове Всенічне бдіння в трапезному (академічному) храмі.
Його Високопреосвященству співслужили ректор Київської православної богословської академії протоієрей Ярослав Романчук, благочинний храму протоієрей Павло Мельник, братія монастиря та духовенство академічного храму.
Під час полієлею, владика-намісник, помазав усіх присутніх в храмі святим єлеєм.
