Новини монастиря

АРХІЄПИСКОП АГАПІТ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВІДКРИТТІ ВИСТАВКИ «ХТО ЯК БОГ»

27 серпня 2025 року, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт взяв участь у відкритті унікальної виставки «”Хто як Бог?”: образ Архистратига Михаїла в національній історії та культурі», яку підготував Національний музей історії України.

На виставці представлено артефакти 10-21 століть – ікони, стародруки, церковні речі, зокрема вкладні хрест та потир митрополита Петра Могили, зразки київської міської геральдики, фалеристичні памʼятки доби Української революції 1917-1921 років, артефакти, що повʼязані з сучасною російсько-українською війною тощо.

Основні розділи виставки присвячені двом найвідомішим київським монастирям – Михайлівському Золотоверхому та Видубицькому Свято-Михайлівському.

Владика-намісник звернувся до присутніх з вітальним словом та з благословення Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія вручив працівникам музею церковні нагороди.

Інші новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *