Інші новини
НАМІСНИК МОНАСТИРЯ ВЗЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ ЮВІЛЕЮ ПРАВЛЯЧОГО АРХІЄРЕЯ УЖГОРОДСЬКО-ХУСТСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
НАМІСНИК МОНАСТИРЯ ВЗЯВ УЧАСТЬ В ОСВЯЧЕННІ ХРАМУ НА ОДЕЩИНІ
«РАДУЙСЯ, ІОАНЕ АПОСТОЛЕ, НАПЕРСНИКУ ХРИСТІВ І БОГОСЛОВЕ.»
ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ У НАДБРАМНІЙ ЦЕРКВІ ТРЬОХ СВЯТИТЕЛІВ СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКОГО ЗОЛОТОВЕРХОГО МОНАСТИРЯ
