Друк

40 днів по спочилому ієромонаху Петру (Величко)

у .


petro5 липня 2010 року виповнилося 40 днів від дня раптової кончини насельника Свято-Михайлівського монастиря ієромонаха Петра (Величка). З благословення намісника монастиря, високопреподобного архімандрита Агапіта (Гуменюка), у головному храмі обителі – Михайлівському соборі, було відслужено заупокійну Божественну Літургію.

Друк

ДЕНЬ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСИ-УКРАЇНИ

у .

  sv27-28 липня 2010 р., в день пам’яті святого рівноапостольного великого князя Київського Володимира, Українська Церква відзначатиме річницю Хрещення Київської Руси-України.

З цієї нагоди у Володимирському патріаршому кафедральному соборі (бульв. Шевченка, 20), відбудуться урочисті богослужіння.

27 липня з 17.00 — Всенічне бдіння

28 липня з 10.00 — Божественна літургія

 

Друк

Збори духовенства міста Києва

у .

zbory29 червня 2010 р. у приміщення Київської Патріархії відбулися збори духовенства міста Києва. Очолював засідання Святійший Патріарх Філарет. Також був присутній єпископ Вишгородський Епіфаній, керуючий справами Київської Патріархії. У засіданні брав участь намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архімандрит Агапіт (Гуменюк).

Друк

День тезоіменитства отця-намісника

у .

6_214 червня, в день памяті преподобного Агапіта Печерського, лікаря безвідплатного, Високопреподобний архимандрит Агапіт, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря відзначає своє тезоіменитство. В цей день високий православний достойник отримав численні привітання найперш від братії Золотоверхої обителі, духовенства і мирян:

Друк

Урочистості з нагоди 10-ліття Відновлення Золотоверхого Собору (оновлено)

у .

41mДуху Божого, Небесної краси і величі сповнений Свято-Михайлівський Золотоверхий собор, один з найдавніших духовних центрів українського православ’я, закладений у монастирі святого великомученика Дмитрія Солунського, який у середині XI століття заснував син Ярослава Мудрого, великий київський князь Ізяслав Ярославович.
Друк

Вітання Святійшому Патріарху Філарету з 10-ти літтям Відновлення

у .

5_0329 травня, в суботу, у Свято-Михайлівському Золотоверхому Соборі, за всенічним бдінням,  під час читання шестипсалмія, всечесний архимандрит Агапіт з братією монастиря привітала свого Священноархимандрита - Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з 10-ти літтям Відновлення Свято-Михайлівського Золотоверхого Собору. З вітальним словом від імені братії до Його Святості звернувся намісник монастиря всечесний отець Агапіт, та подарував Йому набір святкових панагій.