Друк

Вітання Святійшому Патріарху Філарету з 10-ти літтям Відновлення

у .

5_0329 травня, в суботу, у Свято-Михайлівському Золотоверхому Соборі, за всенічним бдінням,  під час читання шестипсалмія, всечесний архимандрит Агапіт з братією монастиря привітала свого Священноархимандрита - Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з 10-ти літтям Відновлення Свято-Михайлівського Золотоверхого Собору. З вітальним словом від імені братії до Його Святості звернувся намісник монастиря всечесний отець Агапіт, та подарував Йому набір святкових панагій.

Друк

З’явився на СD Акафіст Святому Архистратигу Михаїлу

у .

img096Кліросний хор Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря під керівництвом Віктора Кардаша у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі здійснив запис Акафісту "Святому Архістратигу Михаїлу та всім силам безплотним».

Друк

Патрірх Філарет освятив Петропавлівський храм на Берківцях

у .

berkivc25 травня 2010 року, у вівторок, Святійший Патріарх Філарет освятив новозбудований храм на честь Первоверховних апостолів Петра і Павла, що знаходиться перед входом до міського кладовища на Берківцях у м. Києві.

Друк

Вітання намісника з ювілеєм

у .

DSC_0160_23 травня 2010 року, для братії Києво-Михайлівського Золотоверхого монастиря, наступила подвійна радість. По-перше, весь православний світ світло звершує святкування Дня Пресвятої Тройці. По-друге, наміснику золотоверхої обителі, цей день відзначився ще й особистим Днем Народження.

Друк

Богослужіння в день П’ятидесятниці

у .

103051У Києво-Михайлівському Золотоверхому монастирі урочисту Літургію цього святкового дня очолив високопреосвященніший митрополит Переяслав-Хмельницький і Бориспільський Димитрій, у співслужінні намісника монастиря архимандрита Агапіта та всечесної братії.

Друк

Богослужіння на свято Вознесіння Господнього

у .

2_713 травня 2010 року, в шостий четвер після славного Христового Воскресіння свята Православна Церква святкує велике перехідне двонадесяте свято - Вознесіння Господнє. 12 травня, в середу ввечері, напередодні свята Вознесіння Господнього, у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі міста Києва було відслужене Всенічне бдіння. Богослужіння очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Бориспільський Димитрій, якому співслужив намісник монастиря архимандрит Агапіт та всечесна братія обителі.