Друк

БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ В ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ СВЯТИХ ЖІНОК-МИРОНОСИЦЬ

у .

У третю Неділю після Пасхи, в день пам’яті святих жінок-мироносиць та апостола і євангелиста Марка, 8 травня 2022 року у Михайлівському соборі Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря було звершено Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого.

Богослужіння очолив насельник монастиря – архімандрит Антоній у співслужінні братії в священному сані.

Під час богослужіння лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ.

На запричасному стиху з словом проповіді до присутніх звернувся насельник монастиря архімандрит Антоній.

Богослужіння завершилося святковим молебнем.

Також братія монастиря привітала усіх прихожан-жінок та дівчат з Православним жіночим святом та подарувала квіти

Після завершення богослужіння від імені намісника та братії монастиря з нагоди 45-ти річчя від Дня народження, зі словами вітання на адресу регента кліросного хору Віктора Кардаша звернувся насельник монастиря архімандрит Антоній. Як свідчення спільної молитви, братія подарувала ювіляру святу просфору та букет квітів.

Жінки, память яких сьогодні згадує Свята Церква, називаються мироносицями тому, що за поховальним звичаєм вони прийшли до гробу з миром, тобто запашною олією, щоби намастити тіло померлого Ісуса Христа. Пізнього вечора суботи, як тільки завершився час спокою, вказаний законом Мойсеєвим, вони придбали все необхідне, щоби наступного дня знову послужити Спасителю. Спонукані любов’ю, ці святі жінки хотіли зробити те, що було у їхніх силах, щоби виявити, засвідчити її у добрій справі.

Фото- Іван Котт 
Пресслужба Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря

Поширити у соцмережах: