Друк

Предстоятель підтримав бойовий дух оборонців столиці

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 4 березня 2022 року зустрівся з мером Києва Віталієм Кличком та командувачем Сухопутних військ ЗС України – командувачем оборони Києва генерал-полковником Олександром Сирським.

Окрім того, Предстоятель помісної Української Православної Церкви відвідав розташування і блокпости, де несуть чергування захисники Батьківщини.

Його Блаженство поспілкувався з воїнами, побажав їм стійкості й наснаги у справі захисту народу України та закликав на них Боже благословення.

«Нехай Господь береже кожного із вас – мужніх українських воїнів, які безстрашно протистоять злочинній навалі російського агресора. Наша молитва і наша підтримка завжди з вами. Ворог прийшов на нашу землю і безжально знищує житлові будинки, школи, лікарні та вбиває мирних жителів. Тож ваша місія самовіддана й благородна, бо ми стоїмо за правду, за свій народ та свою Богом дану державу – Україну. Зло неодмінно буде переможене і покаране», – зокрема сказав Митрополит Епіфаній.

Джерело

Поширити у соцмережах: