Друк

ХРАМОВЕ СВЯТО У СТОЛИЧНОМУ СВЯТО-ФЕОДОСІЇВСЬКОМУ СТАВРОПІГІЙНОМУ ЧОЛОВІЧОМУ МОНАСТИРІ

у .

27 липня 2020року, в день Перенесення мощей преподобного Феодосія Києво-Печерського, свій храмовий празник відзначає столичний Свято-Феодосіївський ставропігійний чоловічий монастир.

З благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, Божественну Літургію з нагоди свята очолив архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор у співслужінні намісника Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископа Вишгородського Агапіта та вікарія Київської єпархії єпископа Богуславського Лаврентія.

Його Високопреосвященству співслужили намісник монастиря архімандрит Макарій, намісник Луцького Хресто-Воздвиженського Братського чоловічого монастиря ігумен Никодим та братія монастиря у священному сані.

За Богослужінням з благословення Блаженнійшого Митрополита Епіфанія архієпископ Агапіт рукоположив іподиякона Дмитра Грома в сан диякона та насельника монастиря ієродиякона Лазаря в сан ієромонаха. 

На запричастному стиху до присутніх у храмі з словом проповіді звернувся ієрей Іван Гищук.

Богослужіння завершилося святковим хресним ходом навколо храму.

Після відпусту літургії архієпископ Нестор привітав усіх присутніх з храмовим святом та подякував усім за спільну молитву.

 

Фото - Іван Котт

Пресслужба Михайлівського Золотоверхого собору

Поширити у соцмережах: