Друк

РІЗДВЯНЕ СВЯТО НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ «ЧАДО БОЖЕ»

у .

В неділю 13 січня у час між раннім і вечірнім богослужінням з благословення намісника Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря, архієпископа Вишгородського Агапіта у Михайлівській обителі відбувся святковий захід. Зі святами зимового циклу братію, парафіян та своїх батьків вітали вихованці дитячої недільної школи при монастирі «Чадо Боже»: учні підготували Різдвяну виставу

Розпочалося святкування вступним словом керівника школи – диякона Петра Лопатинського, який передав усім присутнім різдвяне вітання від намісника монастиря високопреосвященнішого архієпископа Агапіта. Опісля виступили юні учасники групи “Театрального гуртка”, які вивчають акторське мистецтво в недільній школі. Оскільки це був їхній перший виступ, дітки дещо хвилювалися, проте, одягнені в костюми біблійних героїв, чудово виступили.

Різдвяна вистава поєднала казкову містерію та євангельську історію із молитвою. За святковими декораціями допомагали батьки та інші вчителі школи. Із захопленням дивилися та співпереживали дійовим особам маленькі й дорослі глядачі. Вистава ще раз утвердила основні християнські цінності: віру, надію й любов та необхідність молитви.

Відео

Прес-служба Михайлівського Золотоверхого собору

Поширити у соцмережах: