Друк

АРХІЄПИСКОП АГАПІТ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СТОЛИЧНОМУ ХРАМІ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ ПРИТИСКИ НА ПОДОЛІ

у .

22 травня 2018 року, в свято перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мир Лікійських у м. Бар, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, керуючий справами Київської патріархії та намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт звершив Божественну літургію в столичному храмі святителя Миколая Притиски на Подолі.

Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму, благочинний Подільського району міста Києва протоієрей Олег Маланяк; клірик Свято-Володимирського кафедрального патріаршого собору прот. Петро Зінич; благочинний Дніпровського району та настоятель храму преп. Феодосія Печерського прот. Павло Основенко; настоятель храму Успіння Божої Матері Пирогощі прот. Федір Вархоляк; настоятель храму святих Жон Мироносиць прот. Володимир Сміх; клірики академічного храму КПБА прот. Віталій Клос та прот. Петро Бойко; настоятель храму Всіх святих землі Української прот. Роман Маланяк та клірики храму свят. Миколая Притиски прот. Анатолій Рачок, прот. Олександр Чечетов та ієрей Петро Бобик.

Після прочитання євангелія владика Агапіт звернувся до присутніх у храмі з повчальним словом, розповів про життя і подвиги святителя Миколая та закликав вірян брати приклад з угодника Божого у його вірі, відданості Істині, милосерді та любові до ближніх.

За богослужінням молилась велика кількість вірян. Завершилося богослужіння молебнем до святителя Миколая Чудотворця.

Настоятель храму протоієрей Олег Маланяк подякував архієпископу Агапіту за візит та подарував букет квітів.

Фото - Василь Лесик

Прес-служба Михайлівського Золотоверхого собору

Поширити у соцмережах: