Друк

Престольне свято Іоано-Предтечівського храму на Троєщині

у .

20 січня Свята Церква згадує пам'ять Собору святого Пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Іоана.

 З нагоди свята, 20 січня 2018 р., Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав з архіпастирським візитом парафію Св. Іоана Хрестителя в Троєщинському районі м.Києва.

Перед початком Божественної Літургії Святійшого владику на подвір’ї Свято-Іоано-Предтечівського храму зустріли діти недільної школи і піднесли Патріарху запашний коровай.

 Його Святості співслужили: Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, керуючий справами Київської Патріархії архієпископ Вишгородський Агапіт, секретар Переяславського єпархіального управління прот. Михаїл Лесюк, настоятель парафії прот. Іван Іванчак, клірик храму прот. Іван Михайлишин та інше запрошене духовенство м. Києва.

 Після завершення Літургії Патріарх Філарет звернувся до усіх присутніх в храмі людей зі словами проповіді і привітав громаду з престольним святом.

 В свою чергу настоятель парафії прот. Іван Іванчак від імені всієї громади подякував архіпастирю і владикам за візит і вручив Предстоятелю Церкви святу просфору і букет квітів.

 Після спільної молитви учні недільної школи, яка функціонує при храмі, колядували, щедрували і продемонстрували вертепне дійство. Патріарх Філарет подякував дітям за чудовий виступ вручивши кожному солодкий подарунок.

Джерело

Поширити у соцмережах: