Друк

Патріарх Філарет: Якби не ініціатива та активність нашої Церкви, то армія не отримала б таку матеріальну допомогу під час цієї війни

у .

5 вересня 2017 року в актовій залі Київської православної богословської академії відбулися збори духовенства Київської єпархії, які очолив Святійший Патріарх Філарет. На зборах був присутній керуючий справами Київської Патріархії архієпископ Вишгородський Агапіт.

Святійший Владика подякував священнослужителям за ревне служіння Богові та Церкві: "Я хотів би подякувати духовенству за ревне служіння Церкві Божій і особливо в цей складний для України час, неоголошеної війни. Наша Церква, в тому числі й місто Київ, взяли активну участь в допомозі українській армії. Я думаю, що якби не ініціатива та активність нашої Церкви, то армія б не отримала таку матеріальну допомогу, яку вона отримала під час цієї війни. І саме капеланство, яке зараз вже набрало свою законну силу і всі визнають, що капелани відіграють в армії загалом та зокрема на Сході дуже важливу роль. І не випадково, що понад 80% капеланів в армії і на Сході та по всій Україні – це священики Київського Патріархату" – сказав Патріарх Філарет.

Також Предстоятель Київського Патріархату пояснив духовенству про значення проведення щорічного Хресного ходу в день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира Великого та день Хрещення Руси-України і закликав священиків й надалі активно брати участь.

Під час зустрічі Святійший Владика порушив питання дисципліни й наголосив, що це є важливим моментом у священничому служінні. Наприкінці Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відповів на запитання духовенства.

Прес-служба Михайлівського Золотоверхого монастиря

Поширити у соцмережах: