Друк

БОГОСЛУЖІННЯ 2-Ї НЕДІЛІ ПІСЛЯ ПАСХИ ТА ВІДКРИТТЯ “СТІНИ ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ЗА УКРАЇНУ 2014-2017 РР.”

у .

23 квітня 2017 р., в неділю 2-гу після Пасхи, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт очолив Божественну літургію у Михайлівському соборі монастиря.

Його Преосвященству співслужила братія монастиря у священному сані.

Після Божественної Літургії владика-намісник відслужив заупокійну літію, відкрив та освятив «Стіну пам’яті загиблих на Донбасі захисників України 2014-2017 рр.»

Згадати героїв зібралися їхні рідні та близькі, а також прості віряни. 

Меморіал розташовано на зовнішньому мурі Михайлівського Золотоверхого монастиря (Михайлівська площа) праворуч від центрального входу на територію монастиря, вздовж вулиці Трьохсвятительської.

На 11 частинах „Стіни пам`яті” розміщено фотографії та біографії близько 3-ох тисяч загиблих військовослужбовців Збройних Сил України, Національної Гвардії України, Державної прикордонної служби України, працівників МВС та Нацполіції, добровольців. На „Стіні пам`яті” також міститься інформації про бійців „Азова”, які загинули у Війні на Донбасі.

„Стіна пам`яті” була створена за ініціативи Української Православної Церкви Київського Патріархату, Національного військово-історичного музею України, редакції сайту „Книга пам`яті полеглих за Україну” та історико-культурологічного товариства „Оберіг часу”.

У відкритті меморіалу також взяли участь представники мусульман та іудеїв України.

 

ВІДЕО

 

фото - Василь Лесик

Прес-служба Михайлівського Золотоверхого монастиря

Поширити у соцмережах: