Друк

Намісник Михайлівського Золотоверхого монастиря помолився за жертв аварії на Чорнобильській АЕС

у .

Цього року Україна відзначає 30 роковини після трагедії на Чорнобильській АЕС. Ця катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.

Сьогодні, 22 квітня 2016 року, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав меморіально-парковий комплекс Жертв аварії на Чорнобильській АЕС, який споруджений на території Миколаївського храму на Татарці, що у Шевченківському районі міста Києва.

Святійший Владика очолив панахиду за жертвами Чорнобильської катастрофи 1986 року у співслужінні митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Епіфанія, єпископа Вишгородського Агапіта та духовенства міста Києва.

Помолитися за жертвами ЧАЕС до пам'ятного знаку прийшли ліквідатори наслідків аварії, народні депутати України, депутати Київської міської ради, молодь, курсанти та школярі.

Після Панахиди Святійший Патріарх Філарет разом духовенством, представниками Шевченківської районної державної адміністрації та ліквідаторами наслідків аварії положили квіти до меморіального кургану.

По завершенню пам'ятних заходів Патріарх Філарет поспілкувався з журналістами українських ЗМІ.

Джерело

Прес-служба Михайлівського Золотоверхого монастиря

Поширити у соцмережах: