Статті

Друк

НАМІСНИК МОНАСТИРЯ СПІВСЛУЖИВ ПРЕДСТОЯТЕЛЮ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ ЗА БОГОСЛУЖІННЯМ в столичному храмі на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело»

Напередодні неділі всіх святих, 13 червня 2020 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершив Божественну літургію в приділі всіх святих храмового комплексу на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» у столичному житловому масиві Південна Борщагівка.

Його Блаженству співслужили архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Васильківський Лаврентій, настоятель храму протоієрей Валерій Семанцо та запрошене духовенство.

На богослужінні були також присутні голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Павловський і перший заступник голови Василь Григоренко.

Перед початком літургії Предстоятель помісної Української Православної Церкви освятив іконостас приділу на честь всіх святих.

За богослужінням Митрополит Епіфаній відзначив духовенство черговими священничими та дияконськими нагородами.

Під час відправи лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

Наприкінці літургії Блаженнійший владика звернувся до присутніх з першосвятительським словом проповіді.

Також Митрополит Епіфаній нагородив настоятеля протоієрея Валерія Семанцо орденом святого Архістратига Михаїла 1-го ступеня та вручив йому іменний хрест Предстоятеля.

Отець Валерій подякував Блаженнійшому владиці за візит, спільну молитву та нагороди й подарував йому букет квітів.

Завершилося богослужіння урочистим многоліттям.

Джерело

Поширити у соцмережах: