Статті

Друк

Лялькова вистава «Синій птах» присвячена річниці інтронізації Блаженннішого Митрополита Епіфанія.

У неділю 9 лютого 2020 р. у недільній школі «Чадо Боже» при Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі з благословення намісника, високопреосвященнішого архієпископа Агапіта відбулася лялькова вистава «Синій птах». У її підготовці брали участь учні недільної школи «ЧАДО» та учні підліткової школи «Камо грядеши». Вистава була присвячена річниці отримання Томосу про автокефалію ПЦУ. Серед глядачів були також учні недільної школи при Свято-Феодосіївському та недільної школи при Свято-Михайлівському Видубицькому монастирі.

Розпочалося святкування вступним словом керівника школи – диякона Петра Лопатинського. Режисер лялькового театру Наталія Ващенко розповіла всім присутнім про п’єсу «Синій птах»  Моріса Метерлінка (1908 р), історію її створення та постановки.

Маленькі й дорослі глядачі із захопленням спостерігали за дійством, непомітно вивчаючи життєві уроки. Захоплююча вистава непомітно перенесла усіх присутніх в інший світ, де вони разом із головними героями вирушили в далеку дорогу на пошуки Синього птаха. Адже саме він мав допомогти зцілити хвору дівчинку. Вистава «Синій птах» поєднала казкову містерію із життєвою мудрістю. Юні актори своєю майстерною грою переконували глядачів, що Світло перемагає Темряву, а добро, любов, щирість та бажання допомогти ближньому – безцінні чесноти.

Після завершення вистави намісник Свято-Михайлівського монастиря, високопреосвященніший архієпископ Агапіт звернувся до всіх присутніх, сказавши, що не лише діти, але й дорослі зможуть почерпнути після побаченого для себе багато повчальних уроків. Усім юним акторам подарували квитки на виставу в театр. Вкінці вистави діти та батьки заспівали «Многії літа» предстоятелю Православної Церкви України Блаженннішому Митрополиту  Епіфанію, наміснику Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря високопреосвященнішому архієпископу Агапіту, керівнику школи протодиякону Петру Лопатинському та всім присутнім батькам і дітям.

Усі - діти, батьки, викладачі та актори – залишилися душевно піднесеними та щасливими від прем`єри! 


Фото - Іван Котт

Прес-служба Михайлівського Золотоверхого соборуПоширити у соцмережах: