Статті

Друк

Відбулася вистава «Рейс 13-13» театру міміки та жесту «Райдуга»

З благословення намісника Михайлівського Золотоверхого монастиря Високопреосвященнійшого архієпископа Агапіта 16 грудня в неділю у актовій залі Київської Православної Богословської академії, що на території Михайлівського Золотоверхого монастиря, відбулася вистава «Рейс 13-13» театру міміки та жесту «Райдуга» для діток та батьків недільної школи, що діє при нашому монастирі.

Від імені голови «Православного центру по роботі з людьми з вадами слуху та зору», клірика Свято-Миколаївського храму на Татарці, ієрея Василя Бурки та керівника недільної школи при Михайлівському Золотоверхому монастирі, отця-диякона Петра Лопатинського дякуємо усіх акторам, перекладачам жестової мови, звукорежисерам та особисто голові Культурного центру Українського товариства глухих (УТОГ) Володимиру Михайловичу Гончаренку за можливість насолодитися майстерністю гри нечуючих акторів, доторкнутися до відвертого та надзвичайного чуттєвого світу міміки та жесту, а також просто отримати задоволення від палаючих очей та щасливих усмішок на обличчі наших дітей.

Якщо Ви бажаєте приєднатися до дружної родини недільної школи «Чадо Боже», то вам необхідно лише зареєструватися у керівника школи протодиякона Петра Лопатинського за номером телефону +38 (096) 426-69-87, або надіслати анкету на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заняття проводяться щонеділі о 12:45 у приміщенні Київської православної богословської академії, що діє на території Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря.

Прес-служба Михайлівського Золотоверхого собору

Поширити у соцмережах: