Статті

Друк

Патріарх Філарет та посол Японії в Україні висадили сакури на території Михайлівського монастиря

27 квітня 2018 року на території Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет та Надзвичайний і Повноважний посол Японії в Україні Шігекі Сумі висадили 5 сакур.

У заході також взяли участь Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт, братія монастиря, викладачі та студенти Київської православної богословської академії.

«Україна і Японія не тільки є дружні країни, а і в майбутньому наші відносини будуть ще більше зміцнюватися, бо добрі стосунки України і Японії мають велике значення для миру в усьому світі. Тому ці сакури будуть нагадувати і нам, і всім, хто відвідує Михайлівський монастир, що між Японією і Україною дружба і ми хочемо, щоб ця дружба була на віки» – сказав Патріарх Філарет.

Посол Японії в Україні Шігекі Сумі наголосив, що сакура є символом Японії та символом українсько-японської дружби.

Варто відзначити, що посольство Японії в Україні вже понад рік часу проводить кампанію із висадження сакури на всій території нашої держави, щоб якомога більше українців мали змогу насолодитися красою цих дерев.

Джерело

Поширити у соцмережах: