Статті

Друк

АРХІЄПИСКОП АГАПІТ ВЗЯВ УЧАСТЬ В освячені ПАСОК у Софії Київській

5 квітня 2018 року, на території Національного заповідника «Софія Київська», напередодні найбільшого християнського свята Воскресіння Христового, відбувся районний урочистий захід з нагоди святкування Великодня. В урочистях взяли участь представники Громадської організації «Київська міська спілка ветеранів АТО Шевченківського району», члени сімей загиблих учасників АТО та Героїв Небесної Сотні, Герої Революції Гідності, голови громадських організацій району (інвалідів, ветеранів, афганців, чорнобильців та багатодітних), керівництво Шевченківської райдержадміністрації, волонтери.

Участь у заході з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета взяв намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт, який освятив паски.

В освяченні також взяли участь: настоятель храму Малої Софії протоієрей Петро Ландвитович, настоятель храму святителя Миколая на Татарці протоієрей Тарас Мельник, працівники Національного заповідника «Софія Київська».

Владика Агапіт привітав всіх з наступаючим святом та закликав на воїнів Боже благословення.

Також із словом привітання до присутніх звернувся Голова райдержадміністрації Олег Гаряга, який побажав усім миру, добра, радості і міцного здоров’я.

Після чину освячення владика-намісник разом із головою райдержадміністрації роздав паски усім присутнім.

Фото - Василь Лесик

Прес-служба Михайлівського Золотоверхого собору

Поширити у соцмережах: