Новини монастиря

НАМІСНИК МОНАСТИРЯ АРХІЄПИСКОП АГАПІТ МОЛИТОВНО ВІДЗНАЧИВ 43-ТЮ РІЧНИЦЮ З ДНЯ СВОГО НАРОДЖЕННЯ

23 травня 2023 року, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт молитовно відзначив 43-й День народження.

В цей день владика-намісник очолив Божественну літургію у Михайлівському соборі монастиря.

Його Високопреосвященству співслужили єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло, єпископ Чернігівський і Ніжинський Антоній, вікарій Київської єпархії єпископ Васильківський Єфрем братія монастиря у священному сані та запрошене духовенство.

Під час богослужіння лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ.

За літургією з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія архієпископ Агапіт звершив дияконську хіротонію над іподияконом Сопівником Віктором Романовичем, а також  священичу хіротонію над дияконом Поплавським Віталієм Олександровичем.

Після Літургії було звершено подячний молебень.

Наприкінці служби Преосвященного владику вітали насельники монастиря. У поздоровленні братія побажали владиці-наміснику натхнення і духовних сил на ниві Христовій, а також подякували за мудре керівництво чернечою обителлю.

В свою чергу архієпископ Агапіт подякував Преосвященним владикам, братії монастиря, запрошеному духовенству та присутнім у храмі за спільну молитву та теплі привітання, а також привітав протоієрея Віталія Даньчака з Днем народження.

Богослужіння завершилося уставним многоліттям.

Інші новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *